Rezydencje pod Warszawą

Oddzwonimy do Państwa
w ciągu 3 minut

Dziękujemy!

O Firmie


Naszą misją jest budowanie dostępnych cenowo domów o niedużych metrażach, które są doskonałą alternatywą dla mieszkań w mieście.

NowaBud jest deweloperem specjalizującym się w budowie domów jednorodzinnych, realizującym strategię zmierzającą do uzyskania w Polsce pozycji lidera w segmencie budownictwa jednorodzinnego. Naszą misją jest budowanie dostępnych cenowo domów o niedużych metrażach, które są doskonałą alternatywą dla mieszkań w mieście.

Rozpoczęliśmy działalność w Polsce w 2015 roku i realizujemy projekty na terenach podmiejskich największych aglomeracji, a mianowicie w okolicach Warszawy. Nasza stabilna pozycja finansowa i wieloletnie doświadczenie przy realizacji projektów poza granicami Polski to gwarancja pewności i bezpieczeństwa dla naszych klientów na drodze do wymarzonego domu.


Kierujemy się przekonaniem, że dobór miejsca zamieszkania jest jednym z najważniejszych wyborów jakich dokonujemy w naszym życiu. Stąd też tak dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji prowadzonych inwestycji. Ogromną wagę przywiązujemy także do użytecznych rozwiązań architektonicznych. Jesteśmy otwarci na nowe trendy i ciągłe poszukiwanie nowych inspiracji. Ponadto staramy się w sposób indywidualny podchodzić do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów, wysoki standard obsługi oraz oferowanie wysokiej jakości wykonania proponowanych przez nas domów. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci widzieli w nas nieprzerwanie solidnego i zaufanego dewelopera. Ponadto staramy się w maksymalny sposób wspierać naszych klientów na etapie finansowania zakupu wybranego domu. W tym celu współpracujemy z doradcą kredytowym, który pomoże Państwu w wyborze optymalnej oferty finansowania. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pracy, Państwa marzenie o własnym domu stanie się rzeczywistością.